De Hoeksche Waard heeft veel te bieden. Samen, verbinden & doen.

Contact

Algemene informatie

info@hoekschewaardactief.nl | 0186 68 58 02

 

Operationeel Manager Hoeksche Waard Actief

Ilse Groeneweg-Corvers | ilse@hoekschewaardactief.nl

 

Teamcoördinator Hoeksche Waard Actief

Charissa Bosschert | charissa@hoekschewaardactief.nl 

 

Regionaal

Combinatiefunctionaris inclusief sport en bewegen

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

 

Cultuurcoach, Combinatiefunctionaris Inclusieve Sport -en Cultuurdeelname, Intermediair Jeugdfonds Sport & Cultuur

Kim Zuidema | kim@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Oud-Beijerland & Korendijk

Combinatiefunctionaris sport- en cultuurstimulering & opgroeien

Margreet Wigmans | margreet@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Cromstrijen & Strijen

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Bob Roos | bobroos@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Binnenmaas

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Rowin de Haas | rowin@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl