De Hoeksche Waard heeft veel te bieden. Samen, verbinden & doen.

Contact

Algemene informatie

info@hoekschewaardactief.nl | 0186 68 58 02

 

Operationeel Manager Hoeksche Waard Actief

Ilse Groeneweg-Corvers | ilse@hoekschewaardactief.nl

 

Teamcoördinator Hoeksche Waard Actief

Charissa Bosschert | charissa@hoekschewaardactief.nl 

 

Regionaal: Combinatiefunctionaris inclusief sport, bewegen en cultuur

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Oud-Beijerland

Combinatiefunctionaris sport- en cultuurstimulering & opgroeien

Kirsten Bakker | kirsten@hoekschewaardactief.nl

Bob de Vlaming | bob@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Cromstrijen

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Kirsten Bakker | kirsten@hoekschewaardactief.nl

Bob de Vlaming | bob@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Binnenmaas / Strijen

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Adriaan Spaans | adriaan@hoekschewaardactief.nl

Bob Roos | bobroos@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Holland Dijksman | holland@hoekschewaardactief.nl

 

Contactpersonen Korendijk

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Kirsten Bakker | kirsten@hoekschewaardactief.nl

Adriaan Spaans | adriaan@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl