Hét activiteitenplatform voor en door Hoeksche Waarders

Contact

Algemene informatie

info@hoekschewaardactief.nl | 085 0707347

 

Teammanager Hoeksche Waard Actief

Doortje de Boer | doortje@hoekschewaardactief.nl 

 

Combinatiefunctionaris inclusief sport en bewegen

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl

Ilse Groeneweg-Corvers | ilse@hoekschewaardactief.nl

 

Oud-Beijerland

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Doortje de Boer | doortje@hoekschewaardactief.nl 

Bob de Vlaming | bob@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl

 

Cromstrijen

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Kirsten Bakker | kirsten@hoekschewaardactief.nl

Bob de Vlaming | bob@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Bart den Ouden | bart@hoekschewaardactief.nl

 

Binnenmaas / Strijen

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Adriaan Spaans | adriaan@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Holland Dijksman | holland@hoekschewaardactief.nl

 

Korendijk

Combinatiefunctionaris sportstimulering & opgroeien

Kirsten Bakker | kirsten@hoekschewaardactief.nl

Bob de Vlaming | bob@hoekschewaardactief.nl

 

Verenigingsondersteuning

Robin Tiberius | robin@hoekschewaardactief.nl